Linastuste ajakava

Kohtumine filmitegijaga

R, 27.04.

Unustatud õudused

Forgotten Scares: An In-depth Look at Flemish Horror Cinema / Belgia, 2017
Rež: Steve De Roover

17:15

Väike saal

Märulikool

Rock Steady Row / USA, 2018
Rež: Trevor Stevens

19:00

Suur saal

MÉLIÈS D’ARGENT LÜHIFILMIDE KONKURSS

HÕFF / Erinevad riigid, 2018
Rež: Erinevad / Various

19:45

Väike saal

Hommikul ma ärkan ja kõrvetan end teega

Zitra vstanu a oparim se cajem / Tšehhoslovakkia, 1977
Rež: Jindřich Polák

20:00

Keldrisaal

Vaimude Lahkaja

Ghost Stories / Suurbritannia, 2017
Rež: Jeremy Dyson, Andy Nyman

21:45

Suur saal

Malvinaator

Malvineitor / Argentiina, 2017
Rež: Pablo Marini

22:00

Väike saal

Raevukad memmed

Les mémés cannibales / Belgia, Prantsusmaa, Holland, 1988
Rež: Emmanuel Kervyn

22:00

Keldrisaal

Samuraipatsiga detektiiv

Top Knot Detective / Austraalia, Jaapan, 2017
Rež: Aaron McCann, Dominic Pearce

23:45

Suur saal

Kääbik

Сказочное путешествие мистера Бильбо Беггинса, Хоббита / Nõukogude Liit, 1985
Rež: Vladimir Latõšev

23:45

Keldrisaal

KFC

KFC / Vietnam, 2017
Rež: LÊ Bình Giang

00:00

Väike saal

Bat Pussy

Bat Pussy / USA,
Rež: Teadmata / Unknown

01:30

Keldrisaal

L, 28.04.

Samuraipatsiga detektiiv

Top Knot Detective / Austraalia, Jaapan, 2017
Rež: Aaron McCann, Dominic Pearce

11:30

Suur saal

Varjude org

Skyggenes dal / Norra, 2017
Rež: Jonas Matzow Gulbrandsen

13:30

Suur saal

Kuri vaim

Хара дьай / Venemaa, Sahha Vabariik, 2016
Rež: Stepan Burnašev, Jevgeni Ossipov

13:45

Väike saal

Väikesed luupainajad

HÕFF / Erinevad riigid, 2018
Rež: Erinevad / Various

15:15

Väike saal

Pimeduses sosistaja

The Whisperer in Darkness / USA, 2011
Rež: Sean Branney

15:30

Keldrisaal

Nõelapadi

Pin Cushion / Suurbritannia, 2017
Rež: Deborah Haywood

15:30

Suur saal

Hagazussa

Hagazussa / Austria, Saksamaa, 2017
Rež: Lukas Feigelfeld

17:30

Suur saal

Pimeduse tütred

Daughters of Darkness / Belgia, Prantsusmaa, Saksamaa, 1971
Rež: Harry Kümel

17:30

Väike saal

Keskpäev

Keskpäev / Eesti, 1981
Rež: Raivo Trass

18:30

Keldrisaal

Lumehelbeke

Schneeflöckchen / Saksamaa, 2017
Rež: Adolfo Kolmerer, William James

19:30

Väike saal

Väike tüdruk, kes armastas liialt tuletikke

La petite fille qui aimait trop les allumettes / Kanada, 2017
Rež: Simon Lavoie

19:45

Suur saal

Nõidade koobas

Подземелье ведьм / Tšehhoslovakkia, Nõukogude Liit, 1989
Rež: Juri Moroz

20:15

Keldrisaal

Veronica

Verónica / Hispaania, 2017
Rež: Paco Plaza

22:00

Suur saal

Tappev Tartu

Tappev Tartu / Eesti, 1998
Rež: Ilmar Raag

22:00

Keldrisaal

Lihapallimasin 2: Kodoku

Kodoku: Mîtobôru mashin / Jaapan, 2017
Rež: Yoshihiro Nishimura

22:15

Väike saal

Macbeth

Macbeth / Eesti, 1999
Rež: Arbo Tammiksaar, Andres Maimik

23:45

Keldrisaal

Raevukad memmed

Les mémés cannibales / Belgia, Prantsusmaa, Holland, 1988
Rež: Emmanuel Kervyn

00:00

Väike saal

Victor Crowley

Victor Crowley / USA, 2017
Rež: Adam Green

00:00

Suur saal

Maniakaalsed haiglaõed satuvad ekstaasi

Maniac Nurses Find Ecstasy / Belgia, Ungari, USA, 1990
Rež: Léon Paul De Bruyn

01:30

Keldrisaal

P, 29.04.

Väikesed luupainajad

HÕFF / Erinevad riigid, 2018
Rež: Erinevad / Various

11:30

Väike saal

Kutsikas

Welp / Belgia, 2014
Rež: Jonas Govaerts

12:00

Suur saal

MÉLIÈS D’ARGENT LÜHIFILMIDE KONKURSS

HÕFF / Erinevad riigid, 2018
Rež: Erinevad / Various

13:30

Väike saal

Caniba

Caniba / Prantsusmaa, USA, 2017
Rež: Véréna Parave, Lucien Castaing-Taylor

15:00

Suur saal

Kuri vaim

Хара дьай / Venemaa, Sahha Vabariik, 2016
Rež: Stepan Burnašev, Jevgeni Ossipov

15:30

Väike saal

Tiigrid ei karda

Vuelven / Mehhiko, 2017
Rež: Issa López

17:00

Suur saal

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi