MÉLIÈS D’ARGENT LÜHIFILMIDE KONKURSS

HÕFF / Erinevad riigid, 2018
Rež: Erinevad / Various

Linastub

R
19:45

P
13:30

„Lõks”
Režissöör Paco Ruiz (Hispaania)

Püreneed. Aasta 1883. Silo ja tema tasakaalutu vend Bruno põgenevad vihaste külaelanike raevu eest mägedesse. Silo on väsinud sellest, et ta peab varju otsima, kui Bruno on järjekordse jõletu teoga hakkama saanud. Nüüd peab ta langetama lõpliku otsuse. See võib aga igaveseks muuta nende mõlema elu.

 

„Pimeduse tund”
Režissöör Domenico De Feudis (Itaalia)

Salapärane röövija on vangistanud väikese tüdruku. Ainus pääsemise viis on helistada hädaabisse. Kuid kas sellest piisab?

 

„Lõhestunud nukk” 
Režissöör Niall Shukla (Suurbritannia)

Jane kannatab afefoobia käes. See haiglane hirm füüsilise kontakti ees on Jane`i elu muutnud äärmiselt üksildaseks. Viimases hädas otsustab ta tellida endale nuku, kuid see otsus viib luupainajalike tagajärgedeni.


„Läbi tema silmade” 
Režissöör Raphael Urbain (Prantsusmaa)

Remi oleks pidanud hukkuma autoõnnetuses, mille põhjustas globaalne katastroof. Nüüd on ta sügavas koomalaadses seisundis. Ta ei saa liigutada ega rääkida, kuid vahetevahel näeb, mis tema ümber toimub. Nii on ta sunnitud abitult pealt vaatama, kuidas tema väike tütar aina enam hulluvas maailmas isa eest hoolitseda püüab.

 

„Pime tuba”
Režissöör Morgane Segaert (Prantsusmaa)

Prantsusmaa. Aasta 1910. Cassandre ema on haigestunud salapärasesse haigusesse. Ema proovib seda tütre eest varjata, kuid tütar teab, et mingi õudustäratav tume jõud on saabunud. Millised saladused peidavad end pimedas toas?

 

„Ja saatan naerab koos minuga”
Režissöör Rémy Barbe (Prantsusmaa)

Samuel on tundlik. Samuel on üksildane. Samuel armastab hardcore-punki ja õudusfilme. Samuelit piinab tõsiasi, et mitte keegi ei suuda temast aru saada. Tihtipeale unistab Samuel oma endisest tüdruksõbrast. Kui ta piina enam välja ei kannata, leiab ta lohutust saatanalt.

Kestus 1h 51'
Programm Lühifilmid

R, 27.04.

19:45 - Väike saal

P, 29.04.

13:30 - Väike saal

Kommentaarid

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi