Žürii

 
 
DEBORAH HAYWOOD
 
Pärast 2007. aastal välja tulnud esimest lühifilmi “Leedi Margaret” valis filmiajakiri Screen International Deborah’ tulevikustaaride (Stars of Tomorrow) hulka. Sellest ajast saati on ta teinud mitu auhinnatud ja ülemaailmselt linastunud lühifilmi. “Nõelapadi” on Deborah’ pikk debüüt ning see avas 2017. aastal Veneetsia filmifestivalil programmi “Kriitikute nädal”, kandideeris kolmele Briti sõltumatu filmi auhinnale (BIFA), võitis Sevilla Euroopa filmifestivalil eri- ning Créteil’ naisrežissööride festivalil publikuauhinna. “Nõelapadi” linastub ka HÕFFil. Deborah’t esindab rahvusvaheliselt Mark Casarotto agentuurist Casarotto Ramsay Associates.
 
 
STEVE DOLLAR
 
Steve Dollar on staažikas Ameerika filmikriitik ja ajakirjanik, kes on kirjutanud muuhulgas sellistele väljaannetele nagu Wall Street Journal, The Washington Post ja The Los Angeles Times. Ta on filmisõltlane juba kuuendast eluaastast peale, kui vanemad võtsid ta kaasa autokinno, kus näidati selliseid filme nagu “Mondo Cane” ja “Hea, paha ja inetu”. See muutis jäädavalt tema õrna aju.
 


CARLOTTA MOORE
 
Carlotta Moore on Soomes elav Ameerika drag queen. Ta on auhinnatud näitlejanna, kes mitte millegi ees risti ette ei löö. Carlottat tuntakse kõige paremini peaosatäitmise järgi CHRZU (Christer Lindström) põrgulikus äärelinnakomöödias “Leping”.

HÕFFi uudiskiri

Kõige värskem festivali info

Tagasi